Pranas Petrošius

LSDP Tauragės skyriaus pirmininkas

5.jpg 1.1.JPG 6.jpg 3.jpg 2.jpg 4.jpg 1.jpg.JPG 8.jpg 7.jpg

Valdančioji dauguma peržengia visas padorumo ribas

 

2017 04 28

Ketvirtadienį tarybos posėdžio metu vienas iš nagrinėtų klausimų  „Dėl drausminės nuobaudos  skyrimo Tauragės Vaikų ir jaunių sporto mokyklos direktoriui Audriui Bitinui“  remiantis audito išvadomis  -  akivaizdus  politinis susidorojimas su mokyklos direktoriumi. Drausminės nuobaudos skyrimas neadekvati priemonė, kuri galėjo būti svarstoma ir skiriama  tik tada, jei būtų padaryta reali žala arba laiku neištaisytos  audito rekomendacijos.

 

 

Vaikų ir jaunių sporto mokyklos audito išvadoje nurodyta besąlyginė nuomonė (besąlyginė nuomonė išreiškiama tada, kai auditorius tikras visais esminiais atžvilgiais, kad finansinė atskaitomybė teisinga ir bešališka), kurioje konstatuojama „ ...mokykla visais reikšmingais atžvilgiais 2016 metais savivaldybės lėšas ir turtą valdė, naudojo, disponavo juo teisėtai ir naudojo įstatymų nustatytais tikslais“. Tarybos posėdžio metu užklausus, kokia padaryta reali žala mokyklai, rajonui, savivaldybei, iš valdančiųjų taip ir niekas neatsakė, tik buvo kartojama, kad padaryti teisės aktų pažeidimai. Aišku viena, kad valdantieji turėjo vienintelį tikslą – trūks plyš Sporto mokyklos direktoriui skirti drausminę nuobaudą, kad vėliau už menkiausią nusižengimą galėtų gąsdinti atleidimu iš darbo.

Tauragės rajono savivaldybė virsta UAB, kurios vienintelis tikslas yra valdančiųjų politinių interesų tenkinimas  žeminant  ir  menkinant kitų politinių partijų  asmenų   reputaciją  visuomenės akyse.  Tauragės rajono savivaldybės opozicija nesitaiksto ir nesitaikstys su valdančiosios daugumos vykdoma korumpuota genocidine politika ir sieks pasitelkdama rajono bendruomenę žmogiškumo principais ir racionaliais sprendimais pagrįstų sprendimų.

 

Tauragės rajono savivaldybės tarybos LSDP frakcija

Vasario 16-osios g. 6

Mob. + 370 (657) 91365 

El. paštas: lsdptaurage@gmail.com

Darbo laikas: 

Antradienis 10.00-12.00

Ketvirtadienis 15.00-17.00