Pranas Petrošius

LSDP Tauragės skyriaus pirmininkas

5.jpg 1.1.JPG 6.jpg 3.jpg 2.jpg 4.jpg 1.jpg.JPG 8.jpg 7.jpg

Tauragės rajono savivaldybės tarybos opozicijos viešas pareiškimas

 

2017 06 20

TAURAGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS

OPOZICIJA

 

 

VIEŠAS PAREIŠKIMAS

2017-06-19

 

2017 m. birželio 19 d. Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdyje valdančioji dauguma (liberalai, konservatoriai, valstiečiai-žalieji) ėmėsi drastiškų veiksmų, kad taryba priimtų sprendimą, leidžiantį privatizuoti UAB ,,Tauragės butų ūkis“ ir UAB ,,Dunokai“. Sprendimo projektas valdančiosios daugumos valia atsirado staiga ir netikėtai. Jis plačiau neaptartas nei rajono savivaldybės taryboje, nei su visuomene ar šių įmonių kolektyvais, nei su UAB „Dunokai“ akcininkais. Įmonių privatizavimo klausimas, deja, nebuvo minimas ir rajono partijų rinkiminėse programose.

 Atrodo, kad toks sprendimas - ,,riebus kąsnis“ valdantiesiems, nes merui prireikė skelbti dirbtinai ilgą tarybos posėdžio pertrauką, specialiai manipuliuoti laukiant tarybos nario konservatoriaus D. Bredelio, kurio balso valdantiesiems reikėjo sprendimui priimti.

Todėl matydama, kad norima kuo greičiau ,,buldozerio“ principu priimti sprendimą ir atiduoti į privačias rankas pelningai veikiančias, svarbias visai Tauragei įmones, Tauragės rajono savivaldybės tarybos opozicija griežtai atsisako dalyvauti priimant šį regimai korupcinį sprendimą.

 

 

Tauragės rajono savivaldybės tarybos opozicija

 

Vasario 16-osios g. 6

Mob. + 370 (657) 91365 

El. paštas: lsdptaurage@gmail.com

Darbo laikas: 

Antradienis 10.00-12.00

Ketvirtadienis 15.00-17.00