Pranas Petrošius

LSDP Tauragės skyriaus pirmininkas

5.jpg 1.1.JPG 6.jpg 3.jpg 2.jpg 4.jpg 1.jpg.JPG 8.jpg 7.jpg

Skyriaus veikla

  Skyriuje šiuo metu yra apie 700 partijos narių. Tai partija turinti rajone daugiausiai partijos narių. Partijos gretas, kiekvieno tarybos posėdžio metu, papildo dešimtimis jaunų, naujų partijos narių. Taigi mūsų partija jaunėja. Yra susikūrusi socialdemokračių moterų sąjunga, jos pirmininkė Nijolė Meilutienė. Socialdemokratinė jaunimo sąjunga, jos pirmininkas Tomas Mažrimas. Išrinkta taryba iš 35 partijos narių. Tarybos nariai pasiskirstę pareigybėmis. Todėl organizuojant renginius, ar iškilus svarbiems klausimams, nereikia ieškoti atsakingų. Išrinktas skyriaus prezidiumas iš 15 partijos narių. Prezidiumo pirmininku išrinktas P. Petrošius. Išrinkta ir finansų komisija iš 3 narių. Jos pirmininku išrinktas Romaldas Maciulevičius. Etikos bei procedūrų komisija iš 5 narių. Jos pirmininku išrinktas Kęstutis Bartušis.

Kad lengviau būtų susisiekti su visais partijos nariais yra kuriamos grupės. Jų skaičius nuolat auga. Šiuo metu jau yra susikūrusios 22 grupės.

   Skyriuje per metus organizuojami 6 renginiai:

  1. Kovo 8-osios minėjimas
  2. Gegužės 1-osios minėjimas
  3. Respublikinis sąskrydis
  4. Skyriaus vasaros šventė
  5. Mokytojo dienos proga socialdemokratų mokytojų pasveikinimas
  6. Senų metų palydos.

Į respublikinį sąskrydį ir į vasaros šventę kviečiame atvykti visus partijos narius su šeimomis, kad galėtų vienas su kitu susipažinti, padalyvauti sportinėse varžybose, pakalbėti apie iškilusias problemas.

Kiekvienais metais į vasaros šventę kviečiame ir visų partijų atstovus, kad galėtume pasidalinti patirtimi. Vykstame ir mes į jų organizuojamus renginius. Tikrai turime gabių žmonių grupėse, kurie kiekvienais metais pristato vis linksmesnias  šau programas, paįvairindami renginius. Manome, kad esame šaunūs ir jeigu galvojate praturtinti savo laisvalaikį, stokite į mūsų partijos gretas, nesigailėsite.

Respublikinis saskrydis.JPG

Vasaros svente.JPG

Mokytoju sveikinimas.JPG

Vasario 16-osios g. 6

Mob. + 370 (657) 91365 

El. paštas: lsdptaurage@gmail.com

Darbo laikas: 

Antradienis 10.00-12.00

Ketvirtadienis 15.00-17.00